Публічна дискусія "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"

03.02.2024

"Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні"

Запрошуємо вас взяти участь у Публічній дискусії "Перспективи інноваційного розвитку біоекономіки в Україні", де відбудеться презентація результатів фокус-групового дослідження "Потенціал впровадження біоекономіки в Україні". Подія відбудеться 27 лютого 2024 року о з 13.00 до 16.00 год., у м. Вінниця, Україна. Дискусію буде проведено у гібридному форматі.

Заходи проводяться в межах проєкту "Будуємо біоекономіку України" що реалізується під загальною координацією стипендіатки програми к.е.н. Вострякової Вікторії (Вика Затайдух) в межах Стипендійної програми підтримки лідерів громадянського суспільства країн Східного партнерства Eastern Partnership Civil Society Facility та фінансується Європейським Союзом.

Контактна особа: Вострякова Вікторія, +380677014731, ngo_agency@sdasynergy.org

Метою дискусії є обговорення результатів фокус-групового дослідження та онлайн опитування сприйняття біоекономіки в Україні з урахуванням думки бізнесу, державного та наукового секторів для поглиблення розуміння та виявлення перспектив для розвитку цього стратегічного напрямку. За результатами отриманих результатів буде підготовлено аналітичний документ "Інноваційний розвиток біоекономічного потенціалу України"

Основні завдання дискусії:

  • Представлення результатів дослідження для сприяння обміну інформацією та розуміння ключових аспектів біоекономіки.
  • Заохочення учасників висловлювати власні думки, перспективи та ідеї щодо розвитку біоекономіки.
  • Обговорення можливостей та викликів для бізнесу, уряду та науки при формуванні стратегій співпраці та розвитку.
  • Формування спільного розуміння сучасного стану та перспектив розвитку біоекономіки в Україні через об'єднання думок різних зацікавлених сторін.
  • Створення платформи для подальшої співпраці між бізнесом, владою та науковими установами для стимулювання розвитку інновацій та біоекономіки.

Формат публічної дискусії передбачає активне залучення усіх зацікавлених сторін до формування стратегічного бачення та сприяння розвитку біоекономіки в Україні. Бажаючі долучитися до дискусії також мають можливість для виступів та висловлення власної позиції та експертної думки, представлення реальних кейсів під час обговорення. Короткі текстові викладення (до 1 арк.) можуть бути додані до змісту аналітичної записки у розділі "Думка експерта". Для внесення авторського бачення до аналітичного документу, необхідно вказати це у формі і ми сконтактуємо з вами.

Орієнтовна програма заходу (уточнюється)

Вхід на захід вільний для зареєстрованих учасників, кількість місць обмежена. Адреса місця проведення буде надіслана зареєстрованим учасникам. Участь в дискусії можлива онлайн. Для учасників з інших міст логістичні витрати покриваються за рахунок організаторів, за умови наявності квитків на транспорт.

Реєстрація доступна до 20 лютого 2024 року за посиланням

Бажаємо плідної дискусії та вислухаємо ваші думки з нетерпінням.

Ваш внесок в обговоренні буде важливим для розуміння динаміки та перспектив розвитку біоекономіки в різних сферах. 

Будемо раді бачити вас серед учасників цієї важливої події.

Other news
30
November
More details
Старт проєкту “Зелений курс Вінниці: від стратегії до практики”
АСР “Синергія” спільно з РАЦ “Суспільство і довкілля” допомагатимуть Вінниці у розвитку Зеленого курсу
25
July
More details
Матеріали офлайн частини Літньої школи RE-ENERGIZE UKRAINE 2024
30-31 ТРАВНЯ 2024 ВІДБУЛАСЯ ІНТЕРАКТИВНА ОФЛАЙН ЧАСТИНА ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ
01
June
More details
Онлайн вебінар - Підготовка до створення спільнот "зеленої" енергетики в Україні
24 травня 2024 р. відбувся другий вебінар із серії освітніх воркшопів у рамках роботи Літньої школи "RE-ENERGIZE UKRAINE": Підготовка до створення спільнот «зеленої» енергетики.
26
May
More details
Презентація практичного посібника "Створення спільнот "зеленої" енергетики в Україні
Посібник «Створення спільнот «зеленої» енергетики в Україні» розкриває перспективу залучення громадян до активної участі у енергетичному переході до відновлюваних джерел енергії в Україні