Все про курс
Проєктування та моделювання фотоелектричних станцій з використанням програмного забезпечення PV*SOL
23
червня

Проєктування та моделювання фотоелектричних станцій з використанням програмного забезпечення PV*SOL

Ціна
100 грн

В рамках рамках проєкту "Енергія громадянського суспільства 2022" командою ГО "Синергія" був розроблений сертифікований онлайн курс "Проєктування та моделювання фотоелектричних станцій з використанням програмного забезпечення PV*SOL", участь в якому взяли понад 100 слухачів протягом 2022 року.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до онлайн-курсу!

Метою даного курсу є допомогти Вам розробити соціально відповідальні та енергоефективні рішення щодо проєктування енергетичної інфраструктури для забезпечення тепловою та електричною енергією. Завдяки ньому Ви зможете ознайомитись зі світовими кейсами використання відновлюваних джерел енергії для проєктування інфраструктури енергопостачання.

Під час навчання Ви дізнаєтесь про сфери застосування та переваги професійного програмного забезпечення для проєктування сонячних систем та зможете розробити власний проєкт в програмі PVSOLPremium. Основний фокус курсу спрямований на розробку систем під власне споживання, а однією із його суттєвих переваг є огляд законодавчої та регуляторної бази і фінансових моделей роботи ринку ВДЕ.

Окрім того, курс ознайомить Вас із технічними аспектами реалізації проєктів фотовольтаїчних станцій. Це допоможе Вам сформулювати власні рекомендації по експлуатації, аби забезпечити максимальну енергоефективність проєктів сонячної енергетики. Детальний аналіз потенціалу відновлюваних джерел енергії в різних місцевостях України допоможе Вам вибрати оптимальну для Вашого місцезнаходження технологію відновлюваних джерел енергії. Поза тим, Ви опануєте знання щодо вибору та експлуатації установок зберігання енергії для електрифікації позамережевих об’єктів.

Наш онлайн-курс посів перше місце в номінації “Кращий проєкт з професійного навчання та перекваліфікації” в конкурсі, який щорічно проводить Українська асоціація освіти дорослих за підтримки DVV International Ukraine.

Запрошуємо переглянути тут більше інформації та долучитись до онлайн-курсу "Проєктування та моделювання фотоелектричних станцій з використанням програмного забезпечення PV*SOL".