Матеріали вебінару «Сталі рішення для зеленої відбудови: Енергія сонця на твоєму балконі»

24.10.2023
Програма заходу
Програма заходу, 20.10.2023

В пʼятницю, 20 жовтня 2023 року, відбувся вебінар «Сталі рішення для зеленої відбудови: Енергія сонця на твоєму балконі».

Захід відкрив Олівер Шруоффенегер, член районної ради Шарлоттенбургу з питань порядку, навколишнього середовища, доріг та зелених насаджень, м. Берлін. Він наголосив на важливості партнерства міст Берліна та Києва, а також на гумунітарній та технічній допомозі, яку район Шарлоттенбург продовжує передавати місту-побратиму Києву. Юлія Айхгофер, координатор проектів кооперативу wechange eG та член ГО Ukraine-Hilfe Berlin e.V., підкреслила необхідність навчання новим навичкам в сфері енергетики для зеленої відбудови України, в ході якої, за новими підрахунками, будуть створені понад 4 мільйони нових робочих місць.

Арина Сатовська, ГО "Громада", презентувала соціальний проект екологічного житла для ВПО "Додому", який отримає сонячні панелі в рамках гранту від Фонду Nord-Süd-Brücken e.V. Вікторія Вострякова, голова ГО "Агенція сталого розвитку "СИНЕРГІЯ", оголосила конкурс на безповоротне отримання балконних сонячних модулів.

Тарас Бондаренко, Начальник відділу електричних підстанцій Вінницького РЦЕМ НЕК УКРЕНЕРГО, зробив презентацію про встановлення балконних та фасадних сонячних систем з точки зору дозвільної документації та безпеки. Презентація спікера знаходиться тут

Запис вебінару доступний за посиланням

 

 

 

Інші новини
01
червня
Детальніше
Онлайн вебінар - Підготовка до створення спільнот "зеленої" енергетики в Україні
24 травня 2024 р. відбувся другий вебінар із серії освітніх воркшопів у рамках роботи Літньої школи "RE-ENERGIZE UKRAINE": Підготовка до створення спільнот «зеленої» енергетики.
26
травня
Детальніше
Презентація практичного посібника "Створення спільнот "зеленої" енергетики в Україні
Посібник «Створення спільнот «зеленої» енергетики в Україні» розкриває перспективу залучення громадян до активної участі у енергетичному переході до відновлюваних джерел енергії в Україні
26
травня
Детальніше
Онлайн вебінар - Вступ до концепції спільнот "зеленої" енергетики
23 травня відбувся перший воркшоп із серії відкритих освітніх вебінарів у рамках роботи Літньої школи "RE-ENERGIZE UKRAINE".
18
травня
Детальніше
Приєднуйтесь до Літньої школи "RE-ENERGIZE UKRAINE"!
Дата проведення: 17-31 травня 2024 року Формат: Онлайн вебінари та офлайн воркшопи